Недостатня шумоізоляція стін є найпоширенішою проблемою. З нею стикаються мешканці багатоквартирних та приватних будинків, власники студій та кінозалів. Щоб забезпечити надійну звукоізоляцію необхідно використовувати якісні матеріали. Тому варто розібратися, який матеріал кращий для шумоізоляції стін.

Види матеріалів для шумоізоляції стін

Для різного типу приміщень є відповідні шумоізоляційні матеріали. Який вибір залежить також від їхнього виду. Вони бувають м'які, жорсткі та еластичні. До м'яких належать плити зі скловолокна, мінеральна вата. Жорсткими вважаються вироби з обтяженого гіпсокартону, гіпсоволокнисті плити ГВЛ. Еластичні — В'язкоеластична мембрана Vibrofix ML, або Tecsound виконує функцію тонкого звукового бар'єру. Збільшує масу легких та жорстких конструкцій, таких як гіпсокартон, шпон або дерево, досягаючи великих звукоізоляційних характеристик. Покращує ізоляцію на низьких частотах та резонанс твердих матеріалів.

Найкраще ізоляція стін працює при комбінуванні різних матеріалів. Визначити, який вибрати Ви можете за допомогою магазину Sound Group.

Акустичний герметик

Однокомпонентний віброізолюючий силіконовий герметик Ultrakustik VS призначений для герметизації стиків і з'єднань в спеціальних звукоізолюючих конструкціях. Герметик забезпечує високу віброізоляцію стиків між будівельними конструкціями. Знижує поширення структурного шуму по ним і тим самим, підвищує їх власну звукоізоляцію.

Звукоізоляційні стрічки

Vibrotape T-100- це упакована в рулон стрічка з звукоізоляційного склополотна. Ізоляція структурного шуму забезпечуються за рахунок пружних властивостей пористо-волокнистої структури матеріалу. Це визначає стабільні фізико-механічні характеристики прокладки під статичними і динамічними навантаженнями, а також збереження заявлених акустичних властивостей протягом тривалого терміну експлуатації.

Віброізолюючі кріплення

Кріплення Vibrofix CD застосовуються для монтажу високоефективних звукоізоляційних каркасних облицювань в приміщеннях, до яких пред'являються підвищені вимоги по захисту від шуму (особливо на низьких частотах):

 

  • студії звукозапису
  • кінотеатри
  • кімнати переговорів
  • вентиляційні камери
  • трансформаторні підстанції

Кріплення Vibrofix CD виготовлені з міцної оцинкованої сталі товщиною 1,5 мм. В якості пружного елемента застосовується унікальний матеріал Sylomer (Getzner Werkstoffe, Австрія), спеціально розроблений для вирішення завдань в області віброзахисту. Для зручності монтажу кріплення комплектується П-образним кронштейном з гальванізованої сталі товщиною 1 мм.

Мінеральні плити

Плити з акустичної мінеральної вати AcousticWool Sonet (Акустиквул Сонет) виготовлені з високоякісної натуральної базальтової сировини. Однорідна структура плити, безладне розташування волокон та оптимальна щільність матеріалу забезпечують високий рівень поглинання звуку та відсутність усадки протягом тривалого періоду експлуатації. Застосування акустичної мінеральної вати AcousticWool Sonet збільшує звукоізоляцію стандартних гіпсокартонних перегородок в 1,5-2 рази і дозволяє привести звукоізолюючі властивості каркасних конструкцій у відповідність до нормативних вимог СНиП II-12-77 "Захист від шуму".

В'язкоеластичні мембрани

Мембрана найкраще підходить для комплексної шумоізоляції. Вона складається з тонкого щільного матеріалу, завдяки підвищеній гнучкості її легко використовувати не тільки для стін, а й підлоги зі стелею. Використовувати мембрани можна у складі системи шумоізоляції або як самостійна звукоізоляція. В'язкоеластична мембрана виконує функцію тонкого звукового бар'єру. Матеріал мембрани має екстремально високу щільність - 1950 кг/м3. При товщині 2,6-5,0 мм поверхнева щільність мембран становить 5-10 кг/кв.м, при цьому власна звукоізоляція мембран становить 26 дБ і 32 дБ відповідно.

Область застосування:

  1. Вязкоэластичные мембрани Vibrofix ML застосовуються в каркасних гіпсокартонних системах звукоізоляції перегородок, стін та стель для запобігання виникнення небажаних резонансних явищ.
  2. Як защемленого шару між двома листами гіпсокартону. В цьому випадку знижується перевипромінювання шуму каркасної облицюванням, що особливо важливо в музичних і кінотеатральних приміщеннях, студіях звукозапису.
  3. Застосування мембран ефективно для віброізоляції кожухів інженерного обладнання і промислових установок.
  4. Мембрани Vibrofix ML (Виброфикс МЛ) використовуються для виготовлення звукопоглинальних низькочастотних конструкцій, що застосовуються у приміщеннях студій звукозапису, домашніх кінотеатрів та музичних кімнатах прослуховування.

Звукоізоляційні панелі ЗІПС SPS

Звукоізоляційна система початкового рівня SPS Standart – це двошарові сендвіч-панелі (штапельне скловолокно + гіпсоволокнисті листи, що забезпечує жорсткість) товщиною 25-100 мм із вбудованими вібровузлами для кріплення до поверхні, що несе. Зовні панелі допускають фінішне облицювання 12,5-міліметровими гіпсокартонними листами ГКЛА. Таким чином, загальна товщина звукоізоляційної конструкції становить від 37,5-132 мм.

Найкраще для звукової ізоляції стін підходять моделі:

          SPS Slim -37,5мм. з урахуванням фінішного шару звукоізоляційного гіпсокартону;

          SPS Standart -53 мм. з урахуванням фінішної кулі звукоізоляційного гіпсокартону;

          SPS Midlle –83 мм. з урахуванням фінішного шару звукоізоляційного гіпсокартону;

У магазині Sound Group Ви можете легко визначити, яку панель потрібно встановити. Доступні описи дозволять детально ознайомитись з характеристиками кожної моделі.

Яку звукову ізоляцію придбати

Для різних приміщень найкраще використовувати різні матеріали шумоізоляції. Яка ізоляція краще залежить від призначення та виду приміщення. Ефективну шумоізоляцію забезпечує комбінація різних способів, а також їх використання не тільки для стін, але й стелі, підлоги.
На сайті Sound Group Ви можете ознайомитись з усіма видами матеріалів для шумоізоляції стін та визначити який найкраще підходить. Подбавши про надійну шумоізоляцію, Ви забезпечите собі комфорт та захист від будь-яких сторонніх шумів.