Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Укр
0
Мій кошик

Каркасна звукоізоляція стель у квартирі та будинку

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

У сучасних житлових будинках досягтися повної звукоізоляції дуже складно. Щоб позбутися зовнішнього докучливого шуму, що проникає в квартиру, необхідно виконати ряд робіт. Каркасна звукоізоляція стелі – це один з елементів, установка якого підвищує рівень шумоізоляції приміщення.

Каркасна звукоізоляція стелі від фірми Sound Group

Каркасний метод підвищує технічні характеристики шумоізоляційного облицювання. Система каркасної звукоізоляції стелі демонструє найкращі показники захисту від проникнення шуму.
Кожен елемент конструкції має показники, які забезпечують їй надійність та ефективність. Шумоізолююче облицювання складається з декількох компонентів. Основні з них – це кріплення та акустичні наповнювачі.

Кріплення

Які кріплення використовує фірма Sound Group:

  • вібророзв'язуючий (Vibrofix, Vibrobox) підвіс, який є універсальним віброізолюючим кріпленням;
  • стельовий підвіс (Vibrofix PU, Vibrofix SPU) дозволяє поглинати звуки широкого частотного діапазону.

Матеріали, з яких виготовлені кріплення, мають високий ступінь міцності та надійності. Від кількості та якості кріплень залежить загальна ціна конструкції.

Наповнювачі каркасної звукоізоляції стелі Саунд Груп

Простір між каркасною конструкцією та шумопоглинаючою поверхнею заповнюється звукопоглинаючими плитами. У нашому інтернет-магазині можна замовити конструкцію з акустичним наповнювачем - ватою шуманет-еко. Цей екологічний продукт підходить для використання як у технічних приміщеннях, так і в житлових будинках.

Каркасна звукоізоляція стелі системою Vibrofix

Окремо варто виділити каркасну звукоізоляцію стелі системи Vibrofix. Гальванізована сталь, пружинисті елементи зумовлюють те, як можна збільшити робочий діапазон навантажень. Це важливо для встановлення обладнання концертних залів, кінотеатрів у приміщеннях для репетицій.
Замовити звукоізоляцію стелі системи Vibrofix можна у нас. Це можливість встановити недорого конструкцію, що має унікальні властивості поглинання звуків до 26 дБ. У виробництві звукоізоляційної системи Vibrofix для стель використано запатентовані інноваційні технології.

Чому каркасну шумоізоляцію стелі варто провести фахівцями компанії Саунд Груп

Каркасна звукоізоляція стелі – це не тільки використання якісних матеріалів, а й наявність навичок, знань у цій сфері. Наші спеціалісти мають великий досвід роботи на об'єктах Києва. Також можливий виїзд по Київській області. Наша робота включає етапи від проектування до здачі об'єкта під ключ, що гарантує якість виконаної роботи. На нашому сайті можна ознайомитися з переліком матеріалів та послуг, що надаються. Перейшовши за посиланням https://soundgroup.in.ua можна отримати всю вичерпну інформацію.

Вгору