Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Укр
0
Мій кошик

Безкаркасна звукоізоляція стелі у квартирі та будинку

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Дім – це місце, де кожен хоче побути в тиші та спокої. Але навіть сучасні, добре спроектовані багатоквартирні будинки не завжди можуть збудувати з надійною звукоізоляцією. Внаслідок чого домашні справи чи відпочинок може бути зіпсований шумом від сусідів. Допомогти з усуненням цих проблем покликана безкаркасна звукоізоляція стелі.

Що таке безкаркасна звукоізоляція стелі

Безкаркасна звукоізоляція призначена для зниження кількості шумів, що проникають всередину квартири. Завдяки своїм особливостям вона вбирає всі шуми зовні, пропускаючи лише деяку їх частину.
Безкаркасну звукоізоляцію встановлюють з натяжними стелями. Звукова хвиля зовні проникає між стельовою плитою та натяжною стелею. Те, яким чином проникають шуми, отримало назву «ефект барабана». За допомогою професійної звукової ізоляції проміжок між бетонною плитою і стелею заповнюється речовинами, які поглинають звукові коливання.
Даний метод недорогий і чудово справляється з зовнішніми шумами, такими як шум машин, розмови, музика. Але все ж таки пропускає різкі, ударні звуки. Тому рекомендується замовити найнадійнішу звукову ізоляцію.

Особливості безкаркасної шумоізоляції стелі ЗІПС

Однією з найкращих модифікацій безкаркасної звукоізоляції є система ЗІПС (Звукоізолююча панельна система). У своїй основі сендвіч-панелі ЗІПС мають високоякісну мінеральну вату, яка мінімізує кількість шумів, що пропускаються в приміщення. Завдяки пазогребневій гіпсоволокнистій плиті товщиною 20 мм, конструкція є одночасно легкою та надійною, що робить її однією з найкращих на ринку. А використання 8 віброізоляційних вузлів кріплення у поєднанні з опорами з пружного еластомеру Sylomer роблять монтаж системи довговічним.
Щоб властивості панелі були ефективнішими, вона додатково накривається шаром гіпсокартону. Це сприяє захисту вібровузлів, які не пропускають звукових вібрацій від стелі на зовнішню частину системи. Знайти якісну панель можна на сайті Sound Group.

Як придбати безкаркасну звукоізоляцію стелі

Замовити звукоізоляційну панель можна на сайті https://soundgroup.in.ua. На ресурсі є детальний опис панелей, що дозволить вибрати найбільш підходящий варіант.
Серед переваг фірми Саунд Груп:

  • якісні безкаркасні панелі з використанням найкращих матеріалів;
  • докладний опис кожної панелі передових фірм;
  • доступні ціни;
  • можливість швидко оформити вибір.

Зробити замовлення можна по Київській області та всій Україні. По Києву доступна кур'єрська доставка. Безкаркасна звукоізоляція стелі забезпечить комфорт і спокій при будь-якому шумі.

Вгору