Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Укр
0
Мій кошик

Звукоізоляція приміщень

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Сторонні шуми всередині будівлі здатні легко зіпсувати настрій за будь-якого проведення часу. Для того, щоб зменшити їх кількість використовується додаткова звукоізоляція приміщень. З її допомогою проведення часу буде максимально комфортним.

Як працює ізоляція від шуму

Існує багато способів, як забезпечити захист від сторонніх звуків. У житловому чи технічному приміщенні застосовуються різні технології звукоізоляції. Існують бюджетні та дорожчі варіанти.
Каркасна система за своєю технологією нагадує гіпсокартонне облицювання. Виробнича конструкція має багато деталей, що хоч і ускладнює монтаж, але сприяє її надійності. Вона складається з металевого профілю, вібропідвісів, гіпсокартонних листів, акустичних плит. Підходить для житлових приміщень. Також для різних технічних приміщень. У тому числі й підсобних кімнат. Крім звукоізоляції, це облицювання сприяє вирівнюванню стін.
Безкаркасна система тонша за каркасну. Представлена ​​сучасними сендвіч-панелями ЗІПС, що покращують акустику, легко монтуються. Має різні модифікації, що дозволяє використовувати її вдома, в офісі, приміщенні для репетицій.
Серед доступних варіантів у компанії Sound Group:

  • каркасна система Ультракустик;
  • каркасна Шуманет-коннект-ПС;
  • безкаркасне облицювання ЗІПС-III-Ультра;
  • система стелі Ультракустик;
  • звукоізоляційна перегородка CW та інші.

При виборі звукоізоляції важливо брати до уваги тип будівлі. Ознайомитись, підібрати відповідну звукоізоляційну конструкцію для Вашого приміщення можна за допомогою магазину Sound Group. Встановлена ​​обезшумка в квартиру, надійно захистить Вас від сторонніх звуків.

Особливості шумоізоляції приміщення

Для того щоб забезпечити надійну звукоізоляцію дома, рекомендується використовувати її як для стін, так і для підлоги зі стелею. Допомогти можуть професійні засоби.
Звукоізоляцію приміщення можна зробити як за допомогою каркасної системи, так і безкаркасної. Вона є гарним захистом від зовнішніх звуків – міської суєти, розмов сусідів, гучної музики. Впливають на звукову прохідність. Залежно від типу облицювання, матеріалів можна збільшити ізоляційні властивості на 10-18 дБ. Крім цього, технологію можна застосувати в суміжних стінах.
Ізоляція стелі та підлоги також підвищує звукопоглинання. Конструкція звукоізоляції підлоги має два шари – звукопоглинаючий та шар, який відбиває звукові хвилі. Загальна товщина шуму становить 80-120 мм. Вони мають високе шумопоглинання, завдяки чому рівень шуму в приміщенні знижується на 8-12 дБ. Для стелі необхідно використовувати конструкцію завтовшки не менше 50 мм. Щоб досягти кращого ефекту, в обох випадках також рекомендується використовувати звукоізоляцію стін будівлі.
Інтернет магазин Саунд Груп має великий вибір матеріалів для звукоізоляції приміщень.

Якісна звукоізоляція

Щоб проведення часу в приміщенні було максимально комфортним, варто подбати про шумоізоляцію. На сайті https://soundgroup.in.ua Ви можете ознайомитись з різними видами технологій, підібрати ту, що підходить під Вашу потребу.
Переваги фірми Sound Group:

  • великий вибір матеріалів надійних фірм;
  • доступні ціни;
  • можливість легко зробити замовлення;
  • кур'єрська доставка по Києву;
  • доставка по Київській області та всій Україні.

Працівники компанії Sound Group з задоволенням проконсультують Вас з усіх питань. Завдяки доступному ціновому діапазону Ви легко зможете підібрати як недорогу звукову ізоляцію для будинку, так і варіант для більш масштабних приміщень. Звукоізоляція позбавить Вас зайвих шумів і забезпечить комфортне проведення часу.

Вгору