Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Укр
0
Мій кошик

Безкаркасна звукоізоляція стін у квартирі та будинку

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Безкаркасна звукоізоляція стін – сучасний та ефективний спосіб захисту від шуму в житлових та офісних приміщеннях. Дозволяє зменшити звукове навантаження на стіни та створити комфортні умови для проживання та роботи.

Основні способи виконання

Безкаркасна звукоізоляція стін у квартирі чи будинку виконується в різний спосіб. Один з найбільш популярних методів – використання Зіпс-панелі. Це спеціальний матеріал, що дозволяє створити рівномірну звукоізоляцію стін без використання каркасу. Для встановлення ЗІПС-панелій не потрібен особливий досвід або спеціальні інструменти, оскільки матеріал простий у використанні та легко монтується на стіни. Після його встановлення можна облицьовувати будь-яким матеріалом: гіпсокартоном, керамічною плиткою, каменем або деревом.

Ця система являє собою сендвіч-панель з віброізолюючими вузлами кріплень, який наприкінці покривається листом гіпсокартону та інше.

Безкаркасна звукоізоляція стін у будинку передбачає використання різних типів ЗІПС-панелі:

  • Slim (37,5 мм);
  • Standart (53 мм);
  • Strong (55 мм);
  • Midlle (83 мм);
  • Extra (132,5 мм);

Кожен варіант відрізняється своїми характеристиками та особливостями у застосуванні. Якщо необхідний максимально тонкий матеріал, це однозначно Зіпс-слім. В результаті досягається високий рівень звукоізоляції, але вдається передбачити надмірну товщину стін. Це найкращий варіант, коли важливо зберегти в квартирі кожен сантиметр.

За умови, що стоїть завдання створити високу звукоізоляцію у певних напрямках, підійде Зіпс-вектор. Цей матеріал дозволить усунути проникнення в приміщення шум доріг та навіть звуки поїздів.

Для звукоізоляції стін, які вимагають мінімальної ваги, варто вибрати ЗІПС-лайт. Це легкий матеріал, що відрізняється високим рівнем ефективності.

Безкаркасна звукоізоляція стіни в квартирі не складе жодних труднощів у монтажі, якщо оформити замовлення на матеріали у фірмі Sound Group. На сайті інтернет-магазину зможете купити різноманітні матеріали для усунення неприємного звуку.

Чому варто зробити вибір у Sound Group

На ринку представлено безліч варіантів для усунення неприємного проникнення звуку в різні види приміщень. Але особливою популярністю користується безкаркасна система звукоізоляції. До основних її переваг відносять:

  • високу ефективність, якщо одночасно обробити стіни та стелі;
  • нескладність монтажу, що дозволить заощадити гроші на встановленні;
  • передбачання утворення щілин через особливості встановлення та конструкції матеріалів;
  • товщина всіх панелей мінімальна, що дозволяє ефективно заощаджувати корисний простір.

Для багатьох клієнтів важливу роль відіграє повна готовність таких конструкцій до монтажу. Тобто ймовірність неправильного монтажу мінімальна, навіть якщо над цим працює не фахівець. Висока результативність підтверджена позитивними відгуками клієнтів протягом тривалого часу.

Безкаркасна шумоізоляція стін у квартирі та будинку в Києві включає ціну, яка залежить від обраного матеріалу та складності роботи. Компанія Sound Group пропонує вибір моделей для звукоізоляції, тому тут можете вибрати кращі матеріали недорого. Доставка здійснюється до Києва та інших міст України. Щоб замовити матеріали стандарту та за індивідуальними розмірами, залишайте заявку на сайті, телефонуйте за вказаним номером телефону або пишіть в месенджер.

Безкаркасна звукоізоляція стін — це високоефективне облицювання, яке одночасно передбачає поширення неприємних звуків, не змушуючи жертвувати квадратними метрами. Тому є вибором тих, хто ставить за мету досягти виключно найкращого результату.

Вгору