Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Укр
0
Мій кошик

Набір для звукоізоляції водостічних труб

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Шумоізоляція водостічних труб — необхідний елемент для забезпечення комфорту в житлових та офісних приміщеннях. Звук, який видає водостік, часто дратує і заважає нормальній життєдіяльності. Тому, якщо ви хочете позбутися шуму, то рекомендується звернутися до фахівців з шумоізоляції та закупити всі необхідні матеріали.

Навіщо потрібна шумоізоляція водостічних труб

Тим, хто мешкає в місті, часто доводиться боротися з різними видами шуму. І водостічні труби також є подразником. І у старих, і в нових будинках жителі часто чують, як сусіди включають воду, зливають унітаз та інше. І ці звуки заважають повноцінному відпочинку та розслабленню у себе вдома. Але, якщо купити набір для звукоізоляції водостічної труби і правильно його встановити, то вийде легко вирішити цю проблему.

Робота з шумоізоляції повинна починатися з визначення основного джерела шуму. Найчастіше це каналізаційний стояк, оскільки там збираються всі стоки з вашого під'їзду, що направляються в загальну каналізацію. Важливо також враховувати, на якому поверсі живете. Чим нижче знаходиться ваша квартира, тим більшою має бути шумоізоляція.

Чим нижча ваша квартира, тим краще має бути шумоізоляція каналізаційних труб. Це просто пояснити: чим вища швидкість потоку, тим більше шуму. Найкраще це чути на першому поверсі.

Звукоізоляція водостічних труб повинна включати матеріали, які зможуть впоратися з найпоширенішими видами шуму:

  • ударний, що провокує зіткнення води з стінками труб;
  • повітряний — створюється потоком повітря, що виникає під час спуску води;
  • структурний – результат коливань самої труби.

Багато хто думає, що така проблема виникає лише у старих будинках. Але це не зовсім так. У нових конструкціях часто застосовується металопластик, який за всіма основними параметрами краще класичних чавунних, але крім звукоізоляції.

Тому і для нового будинку необхідна шумоізоляція водостічних труб недорого в Києві. Такі послуги надає Sound Group недорого.

Різні компанії пропонують різні варіанти звукоізоляції. Хтось радить повністю замінити всі труби, які провокують шум. Тоді як компанія Sound Group пропонує застосовувати спеціальні звукоізолюючі матеріали. Якщо замовити їх на сайті, то зможете виконати звукоізоляцію швидко, легко та за вигідною ціною.

Щоб шумоізоляція водостічної труби перетворилися на приємний і ефективний процес, оформлюйте замовлення в інтернет-магазині Sound Group. Тут отримаєте за потреби професійну допомогу консультантів, можете легко відсортувати товари фільтрами за основними критеріями вибору та оформити доставку не лише до Києва, а й до інших міст України. Купити шумоізоляцію – це зробити проживання для себе та кожного члена сім'ї набагато комфортнішим.

Вгору