Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Укр
0
Мій кошик

Шумоізоляційні та звукоізоляційні матеріали

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Зайвий шум може перешкодити як домашньому відпочинку, так і роботі в офісі. Залежно від типу приміщення є різні способи його зменшити. Для цього використовують різний звукоізоляційний матеріал. Розібратися в його видах та підібрати потрібний допоможе магазин Sound Group.

Звукоізоляційні матеріали від Саунд Груп

Сучасні звукоізоляційні матеріали поглинають та відбивають шуми. З їх допомогою можна зробити надійну звукоізоляцію, яка не пропускатиме небажаних звуків.
Вибираючи звукоізоляційні матеріали для квартири або іншого приміщення, варто враховувати такі особливості, як товщина стін та інші. Щоб ізоляція була ефективною, коефіцієнт поглинання шуму (NRC) має бути не менше 0,4.

Види звукоізоляційних матеріалів:

  • м'які;
  • напівжорсткі;
  • тверді.

М'які будівельні компоненти – це мінеральна вата, скловолокно та войлок. Напівжорсткі – скловолокнисті та мінеральні плити. Тверді шумоізоляційні матеріали складаються з суспенізованої та гранульованої мінеральної вати. Усі вони є у магазині Саунд Груп.

Види звукоізоляційних матеріалів представлених у Sound Group

Шумопоглинаючі матеріали виробляють у вигляді плит та панелей. Їх перевага в тому, що більшість їх універсальні і легко монтуються. Ознайомитись з ними можна на сайті магазину Sound Group.
Акустичні плити мають ефективні звукоізоляційні властивості. Їхня товщина становить не менше 50 мм, залежно від фірми виробника. Підходять як для дому, так і для громадських місць. Найбільш якісні моделі – Шуманет-БМ, екологічна звукопоглинаюча плита Шуманет-Еко, Акулайт Нео та AcousticWool Sonet.
За допомогою листів гіпсокартону можна обшити звукоізоляцію. Кращі листи одночасно щільні, міцні та гнучкі при згинанні. Збираючись купити плиту, варто враховувати її стійкість до вологи, високих температур та механічних навантажень. Найкраще витримує ці показники продукція KNAUF.
Щоб обмежити поширення шуму використовують стельові та стінові кріплення. Це можуть бути кріплення Vibrofix і Шуманет-коннект. Для стін підходять кріплення Vibrofix CD та Uni L, Шуманет-коннект КС та ПС. Для стельового кріплення - Vibrofix SPU і PU і Шуманет-коннект К15. Одночасно для стельового підвісу та стін підходить Vibrofix Protector. Монтують їх за допомогою анкерів, дюбелів та саморізів.
Віброскоп профіль звукоізоляційної конструкції перевіряється на рівень вібрацій. Забезпечити відсутність коливань можна завдяки стрічковому прокладанню.
Залежно від конструкції, варто використовувати з'єднувач хрестоподібний або поздовжний. Перший підходить для монтажу дворівневих панелей, а з'єднання поздовжньої панелі може подовжити.
З поширенням шуму справляються і герметики. Завдяки силіконовій основі цей звукоізоляційний матеріал для підлоги та стін надійно покриває шви, стики та тріщини. Щоб ізолювати велику область, варто скористатися в'язкоеластичною мембраною. Заощадити простір допоможуть ЗІПС панелі. Вони тонкі та сприяють звукоізоляції.

Де придбати звукоізоляційні матеріали

На сайті https://soundgroup.in.ua Ви знайдете багато товарів для звукоізоляції. У продажу є панелі, плити та інша продукція.
Серед переваг магазину не лише великий вибір, а й доступність цін. Ви можете легко замовити потрібний товар. Доставка працює по Київській області та всій Україні. По Києву також працює доставка до дверей. Якщо під час замовлення виникнуть питання, Ви можете звернутися до наших консультантів. Вони проінформують про вартість товару, доставку та інші нюанси. Підібравши якісний звукоізоляційний матеріал, Ви забезпечите комфортне проведення часу за будь-яких умов.

Вгору