Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Укр
0
Мій кошик

Звукоізоляційні підрозетники

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Звук, який видає електрообладнання, може бути дуже дратівливим та заважати нормальній життєдіяльності. Тому, якщо ви хочете позбавитися цього шуму, то рекомендується придбати звукоізоляційні підрозетники і звернутися до фахівців з їх установки.

Звукоізоляційні підрозетники та в чому їх переваги

Підрозетники звукоізоляційні – це спеціалізований звукоізоляційний короб для монтажу електричних розеток та вимикачів у каркасних системах звукоізоляції. Вони спеціально розроблені, щоб знизити проникнення повітряних шумів, які можуть поширюватися через отвори під вимикачі та електророзетки. Також вони застосовуються, щоб запобігти перегріву світильників.

Їх використовують як фіксатор розеток, щоб вони не розхитувалися в результаті постійної експлуатації. А якщо відсутня розгалужувальна коробка, їх ще використовують у цій ролі.

Щоб вони не склали додаткових проблем у ремонті, необхідно це зробити в проміжку між закінченням грубих оздоблювальних робіт та початком чистового оздоблення. Тобто їх краще встановити після штукатурки та перед фарбуванням.

Вони використовуються для монтажу підрозетників, що вбудовуються, і точкового освітлення в каркасних звукоізоляційних системах стін, а також стель і перегородок, щоб передбачити утворення зайвих звуків.

Вибираючи їх, важливо переконатися в їх сумісності з виробниками підрозетників. Щоб не помилитися з цим, варто придбати. 

Щоб кожен клієнт міг замовити найкращий для себе варіант, Ультракустик, компанія Sound Group пропонує на 1-4 постів. Встановити його не важко, оскільки метод монтажу не відрізняється стандартними жорсткими прямими підвісами інших виробників. Головне лише виконувати монтаж підвісів за принципом сірим шаром до поверхні стіни чи стелі. Але якщо не маєте належного рівня умінь, то краще звернутися за допомогою до фахівця, який виконає роботу швидко і правильно, а вас убезпечить від можливих замикань та інше.

Якщо потрібно звукоізоляційні підрозетники придбати недорого і не тільки, то однозначно варто зробити замовлення в інтернет-магазині Sound Group.

Як придбати підрозетники звукоізоляційні в інтернет-магазині Sound Group

Фірма Sound Group пропонує купити звукоізоляційний підрозетник недорого з доставкою по Києву та інших міст України. На сайті знайдете підрозетники різної форми, розміру та кольору. Ми гарантуємо високу якість наших товарів, доступні ціни та тільки сертифіковану продукцію. Щоб замовити товари, необхідно на сайті за допомогою фільтрів встановити основні критерії вибору – ціну, кількість постів та інше.

Звукоізоляційні підрозетники - придбання, які зроблять проведення часу в офісі або вдома ще комфортнішим. Більше ніяких зайвих звуків через електроприлади. Тільки більш безпечне їх використання за рахунок передбачення ймовірності розхитування розеток, замикання та інше.

Вгору