Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Укр
0
Мій кошик

Віброізоляційні матеріали

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Віброізоляційний матеріал – обов'язковий додаток для будь-якої будівлі у зв'язку з розвитком інноваційних технологій. Завдяки йому зменшується проникнення шуму від побутової техніки, домашніх кінотеатрів, комп'ютерів та навіть автотранспорту. Їхня ефективність обумовлена використанням спеціальних деформуючих елементів між квартирою та джерелом вібрації. Компанія Sound Group пропонує різноманітні віброізоляційні матеріали недорого, щоб кожен міг підібрати собі найкращий варіант.

Вібраційні матеріали від Sound Group

Віброізоляційні матеріали використовуються для зменшення вібрацій та шуму в різних конструкціях. Їх класифікують на види, залежно від особливостей установки:

  • віброізоляційні кріплення та підвіси;
  • опори;
  • підвісні, пружинні, багатопружинні віброізолятори;
  • м'які листові та рулонні.

Залежно від особливостей їх застосування вони можуть бути універсальними, стельовими, антивібраційними та ін.
Універсальне віброізоляційне кріплення використовують для встановлення кондиціонерів, насосів. Тоді як стельове потрібне для установки на стелю, а опора — для монтажу на підлогу.

Антивібраційне кріплення допомагає зменшити вібрації та шум, які виникають під час роботи різних технічних пристроїв. Це особливо важливо для забезпечення комфорту та безпеки в житлових приміщеннях та офісах.

Необхідність придбати віброізоляційний матеріал під час ремонту часто виникає, оскільки при будівництві багатоквартирних будинків використовуються дешеві матеріали. Через що постійно турбує шум дороги, галасливі сусіди та інше.

Тоді як установка вібраційного матеріалу дозволяє відобразити звук і не дати йому поринути всередину приміщення. Використовується і для стель, і для стін.

Підлога постійно піддається інтенсивним навантаженням, тому вимагає особливої уваги при організації звукоізоляції. Щоб знизити інтенсивність їхнього прояву, необхідно виконати такі дії:

  • зробити вібророзв'язку, щоб затримати механічні вібрації;
  • встановити звукопоглинаючий шар;
  • сформувати звуковідбивний шар для перенаправлення залишків звукової хвилі вглиб звукопоглинаючого матеріалу.

Якщо стоїть завдання купити віброізоляційний матеріал, його використання для стін передбачає такі дії:

  • визначення товщини стін та стель;
  • обшивку сендвічем з мінеральних та твердих звукоізоляційних матеріалів.

Багатоквартирні будинки, як правило, припускають цегляно-монолітну конструкцію, в яких міжквартирні стіни з пінобетонних блоків. Оскільки така товщина не може повністю затримати шуми, необхідно їх обшивати. Зробити це можна двома способами – каркасним та безкаркасним. Другий варіант частіше використовується фахівцями, оскільки відрізняється великою ефективністю та простіше у монтажі.

Які віброізоляційні матеріали пропонуються в інтернет-магазині Soundgroup

Віброізоляційні матеріали за недорогою ціною пропонує інтернет-магазин Soundgroup. Замовити їх тут не важко, оскільки сайт також має велику кількість різноманітних фільтрів, що включають технічні характеристики, ціну та інше — з ними легко виберіте швидко те, що потрібно саме вам. Віброізоляційний матеріал фірми можна отримати не тільки в Києві, а й в інших містах України за тарифами перевізників.

Вгору