Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Укр
0
Мій кошик

Звукоізоляція стін у квартирі та будинку

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Компанія Sound Group пропонує низку продуктів для звукоізоляції стін. Вони ефективно відновлюють тишу в будинку, на виробництві та у громадських місцях. Звукоізоляція стін – це гарантія Вашого спокійного домашнього відпочинку, продуктивності на роботі, комфорту у будь-яких умовах.

Звукоізоляція стін: сучасні рішення

Для вирішення питань надійної звукоізоляції інженери нашої фірми пропонують продукти унікальних властивостей та характеристик. Ці матеріали у своєму удосконаленому вигляді доступні на сайті Саунд Груп.
Орієнтуючись на конструктивні особливості об'єкта та побажання замовника, фахівці компанії пропонують встановлення безкаркасних та каркасних систем звукоізоляції.

Безкаркасні конструкції

Для такої установки шумоізоляції використовують тонкі сендвіч-панелі ЗІПС. Вони оснащені віброізоляцією, яка посилює шумопоглинаючий ефект. Залежно від модифікації, вони здатні нівелювати звуки 9-14 дБ. Безкаркасні системи легко і швидко встановлюються, їх зручно використовувати під шпалери. Вони тонкі, підходять для звукоізоляції цегляних стінок.

Каркасні конструкції

Цей вид звукоізоляції передбачає використання низки матеріалів. Вони оснащені:

  • металевим профілем;
  • вібропідвісами Шуманет-коннект, які здатні підвищити рівень поглинання звуків;
  • акустичними плитами Шуманет-ЕКО.

Каркасні конструкції мають більшу товщину. Вони добре підходять для панельних будинків, тому що є додатковою теплоізоляцією. У цьому сенсі це бюджетний варіант. Замовити шумоізоляцію будь-якої конструкції можна в нашому інтернет-магазині.

Звукоізоляція стін у квартирі

Для багатоквартирних будинків обезшумка стає особливо важливим завданням. Виконати шумоізоляційні роботи недорого можна за допомогою нашого магазину. Представлені звукопоглинаючі системи можуть зупинити небажаний шум сусідів, а також стати гарним способом заощадити простір.
Поліпшення технологій звукоізоляційної індустрії призвело до створення продуктів, які є більш ефективними та менш затратними. Варіативність цін магазину дозволяє кожному вибрати собі відповідне рішення. Бюджетна звукоізоляція стін чи масштабніші проекти — наші фахівці здатні знайти індивідуальний підхід для кожного клієнта.

Звукоізоляція стін та їх вартість

Залежно від виду конструкції, комплектації, обсягу робіт, ціни на монтаж шумки може змінюватися. Для уточнення питань вартості необхідно зв'язатися з менеджерами сайту. Для цього скористайтесь посиланням - https://soundgroup.in.ua. Тут можна знайти повну інформацію про наявність виробів, оформлення замовлення. Доставка матеріалів доступна в Києві та інших містах України.

Звукоізоляція стін від сусідів

Установка шумоізоляції стає найкращим рішенням для житлових будинків, де мешкає багато жителів з дітьми, домашніми тваринами. Також можна шумоізолювати міжкімнатні перегородки однієї квартири. Найкращий метод шумоізоляції від сусідів поєднує різні шумоізоляційні матеріали. Акустична ізоляція та звуконепроникний гіпсокартон зменшать підвищений рівень повітряних, ударних звуків.
Шумоізоляція для стін також актуальна для облаштування громадських приміщень:

  • кінотеатрів;
  • спортзалів;
  • клубів;
  • театрів.

Для цих об'єктів важливим є подальше оформлення приміщень. Шумка для стін підходить під штукатурку, фарбування. Знешумлення стін вимагає високої кваліфікації, а також надійних матеріалів. Наші спеціалісти можуть виконати будь-які проекти під ключ.
Звукоізоляція стін дому здатна підвищити якість Вашого життя, зробити простір спокійним, комфортним. Продукція Sound Group доступна в Київській області та інших областях.

Вгору